Jdi na obsah Jdi na menu

 


Fanynka je moje "druhá" velká kníračka.

Vzala jsem si ji z plzeňského útulku v listopadu 2006 poté, co jsem koupila domek v Nýřanech a zjistila, že se Aishince, která byla odmala zvyklá na společnost jiných psů, na zahradě stýská a celou dobu, kdy jsem v práci sedí u vrátek a vyhlíží mne.

O duplikát PP jsem nežádala, ale ústně mám potvrzeno, že se jedná o fenku z F vrhu Radinie po Gloris Remix a Lilly Marlen Radinie, zřejmě Fancy Face Radinie, nar.:24.5.2005. Pro chov jí chybí zub P1, ale my jsme jen potřebovali společnici pro Aishinku a to splňuje. Bohužel není příliš vhodná ani na výcvik, lebo je dokonale hloupoučká. Důvěrně jí říkám  "blondýno" nebo "kreténku". Slyší na cokoliv. Jen když jsem ochotná se s ní mazlit. Fyzický kontakt prostě potřebuje k životu.

Fanynce jsem musela nechat bohužel  ze zdravotních důvodů kupírovat ocásek. Je totiž neustále tak šťastná, že jsem měla zakrvácenej celej barák a Faňulce se nestíhal hojit ocásek. Vždycky než se ocásek začal hojit, Bambulka už si ho zase omlátila  a rozmlátila o zdi až cákala krev. Tak teď sice mrská ocáskem stále stejně rychle, ale jak je krátkej,už si ho neomlátí o zdi.

 

Náhledy fotografií ze složky Fanynka